Beşiktaş Şehirlerarası Nakliyat

Beşiktaş şehirlerarası nakliyat işlemlerini güvenilir hızlı ve profesyonelce yerine getiriyoruz. Eşyalarınız bizlere teslim edildiği andan itibaren büyük bir sorumlulukla, titizlikle nakliyesini gerçekleştiriyoruz. 

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları 

Şehirler arası nakliyat fiyatları eşyalarınızı taşıyacağınız il dikkate alarak fiyat belirlenir. Kısacası kilometre başına bir değer biçilerek fiyat hesaplanır. İstanbul’dan Bursa’ya eşyalarınızın nakliye bedeli İstanbul Diyarbakır nakliye bedelinden düşüktür. Bunu temel nedeni iki il arasındaki uzaklıktır. Yani sizler eşyalarınızı taşırken bu kriteri göz önünde bulundurmalısınız.  

Beşiktaş şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleri genelde çeşitli ay ve günler göz önünde bulundurularak, %’de üzerinden indirim söz konusu olmaktadır. Bu nedenle yılbaşı ve resmi bayramlarda indirim fiyatlarımızdan mutlaka faydalanmalı dilerseniz SMS aracılığı ile firmamız tarafından bu özel günler için bilgi mesajları alabilirsiniz. 

Beşiktaş evden eve nakliyat kurulduğu günden bu yana önemli derecede kamu memuru ve askeri tayinlerde görev almış memurların yeni görev yerlerine taşınmasında büyük sorumluluk almıştır.  

Özellikle Libadiye’de bulunan askeri kışlada yaz aylarında sayısız ev taşımasında görev almış ve tercih edilmiştir. Nakliye şirketimiz son derece şeffaf ve kurumsal kimliği sayesinde oldukça ilgi görmüş çalışmalarını bu doğrultuda devam ettirmiştir. Türkiye’nin 81 vilayetine ev eşyası ya da ofis eşyalarını nakledip müşteri potansiyelini arttırmıştır.  

Beşiktaş şehirler arası ev taşıma hizmetlerini sigortalı bir şekilde alıyor. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta sayesinde hasarlar gideriliyor. Türkiye’de sigortalı eşya taşıyan firmalar kategorisinde yer almaktayız. Ayrıca kurumsal firmalardan destek alarak alt yapımızı güçlendirip, bu doğrultuda nakliye işlemlerini hızlandırıyoruz. Parça eşya nakliyelerinin yanında dilerseniz, evinizdeki eşyaları bir bütün olarak da naklediyoruz.  

Beşiktaş nakliyat hizmetleri için lütfen hizmetlerimizi detaylı olarak inceleyin, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık için bizlere ulaşınız.