Ofis Taşıma

Beşiktaş ofis taşıma işlemlerinde %25 indirimimiz mevcuttur. Sizlerin de istediği doğrultuda ofisiniz uzman personeliz tarafından kaliteli bir şekilde taşınır. Ofis eşyalarının da ev eşyası gibi taşınmadan önce sigorta sistemimiz ile güvence altına alınır. Böylece olası kaza veya hasarlara karşı öncelikle önlem alınmış olur.  

Beşiktaş ofis taşımacılığı  firmamız tarafından bölümlere ayrılarak, taşıma işlemi gerçekleşir. Öncelikle müşteri hizmetlerimizi arayıp, ofisinizin ne üzerine kurulu olduğu, ofisinizde var olan malzeme ya da eşyalar hakkında bilgi vermektesiniz.  

Daha sonra Ofisinizin nereden nereye taşınacağı, kat oranları hakkında bilgi verirsiniz. Bütün bu aşamalardan sonra müşteri hizmetlerimiz sizlere taşınma bedeli hakkında fiyat teklifinde bulunur. Kabul ettiğiniz taktirde firmamız belirttiğiniz gün ve saatte ekip ve ekipmanları ile adresinize programını devreye sokar. 

Beşiktaş evden eve nakliyat firmaları arasında ofis taşıma işlemlerine yeni boyutlar kazandıran firmamız, bu konuda pratik olması ile dikkatleri çekmiştir.  

Ofis taşımak gerçekten de son derece önem arz etmesi gereken işlemlerdir. Bu nedenle hantalca taşıma işlemleri gerçekleştiren firmalarla çalışmamak son derece önemlidir. İş yeriniz eğer önemli malzeme ya da metaryelleri içeriyorsa özellikle profesyonel kadro ve kurumsal firmalarla çalışmaları yürütmek son derece önemlidir.