Skip links

Depo Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Depo Taşımacılığı

Depo taşımacılığı hizmetlerimizden güvenle yararlanabilmek için hoş geldiniz. Pratik özellikleriyle dikkat çeken depo taşımacılığına uygun araçlarımızla yüksek kilolarda eşyaları güvenle taşıyabiliriz. Depo taşıma konusunda paketleme işleminin yapılacağı yerde eşyaları yerinde inceliyor ve paketleme için gerekli malzemeleri belirliyor ve bu işte çalışacak elemanları bu aşamada belirliyor.

Eşyasını sigortalamak isteyenler eşya pakete girmeden poliçe kesme işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. Eşyanın piyasa değerine uygun şekilde sigorta poliçesi belirleniyor. Bu işlemin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için işin ehli firmalarla çalışmak gerekiyor.

Beşiktaş Depo Taşımacılığı

Beşiktaş depo taşımacılığı alanında hizmetlerimizi güvenle sürdürüyoruz. Paketlemede eşyalar özel kutulara yerleştiriliyor ve bu işlemde köpüklü kutular tercih ediliyor. Ayrıca balonlu naylonlara sarılan mobilya ve çizilebilir eşyalar özenle paketleniyor. Bu paketleme işleminin asıl amacı güvenli taşımadır. Depo taşıma işlemi esnasında her hangi bir zarar görmemesi için paketleme elemanları dikkatli bir şekilde paketleme yapıyor. Beşiktaş depo taşıma fiyatları konusunda detaylar için iletişime geçebilirsiniz.