Skip links

Ücretsiz Eksper

Hizmetlerimiz

Ücretsiz Eksper

Beşiktaş Evden Eve nakliyat firması olarak sunduğumuz ana hizmet kollarından birisi olan evden eve nakliyat, firmamızın kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu işlerin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu nedenle en tecrübeli olduğumuz alanlardan birisi olan evden eve nakliyat hizmeti, sizlere tamamen sorunsuz ve zamanında hizmet vermemiz konusunda, en büyük tecrübe sahibi olduğumuz noktalardan birisidir.

Her zaman siz değerli müşterilerinize en iyisini sunma gayretinde olan Beşiktaş Evden Eve nakliyat firması, tüm iş kollarında olduğu gibi evden eve taşımacılık hizmeti ile de müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak kabul etmektedir. Beşiktaş Evden Eve nakliyat firması olarak ev eşyası taşımacılığı kapsamında sunduğumuz hizmetlerden bazıları, aşağıda yer almaktadır.

Evden eve nakliyat firmamızın opsiyonel olarak sunduğu hizmetler arasında yer alan eşya ambalajlama hizmeti, profesyonel çalışanlarımız ile yaptığımız işlerden birisidir.

Eşyalarınız sağlıklı bir nakliyata uygun şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, taşınma sürecinde önem arz eden detaylardan birisidir. Şayet sizde baştan sona kadar tamamen profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, hemen müşteri destek hattımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evden eve nakliye konusunda en önemli hususlar arasında yer alan Ücretsiz eksper sitemiz aracılığıyla sunulmaktadır. Bunun önemi şudur. Eksper hizmetimiz, sürece yönelik net bilgi almanızı sağlar. Bu bilgi içerisinde evden eve nakliyenin fiyatları, sürece yönelik detaylar gibi ayrıntılar yer almaktadır.

Beşiktaş Ücretsiz Eksper

Bizler, Beşiktaş ücretsiz eksper hizmetini sizlere sunmaktyız. Ağır eşyaların taşınırken araca yüklenmesi ciddi anlamda zordur ve zaman alır. Günümüz şartlarında işçilik oldukça pahalıdır ve bu kategoride kesin çözüm asansörlü evden eve nakliyat araçlarıdır. Bu araçlar bu sektörde ağır eşyaların taşınmasını kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda daha kolay bir hale getirdi. Firmamızın filosundaki asansörlü araçlar, müstakil ev dahil olmak üzere bütün mekanlardan eşya indirme işleminde pratik çözüm sunuyor.

Filomuzdaki modern ve çekişi güçlü yük araçları evden eve işleminde en etkili seçenektir. Araç filomuzun güçlü olmasının yanı sıra aynı zamanda araç filomuzu kullanan şoförlerimiz de aynı şekilde deneyimlidir. Ekibimiz işin uzmanı olmakla birlikte bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir.

Eşya taşıma işleminde ekibimiz ücretsiz eksper hizmetiyle start veriyor. Keşif hizmetimizin amacı taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesidir. Taşıma işleminde binanın girişleri darsa veya ev dar bir sokakta bulunuyorsa özel bir taşıma programı gerekir. Penceresi dar olan veya kapısı dar olan evlerde ise taşıma işlemi problemlidir. Keşif hizmetimizde elemanlarımız önden giderek taşınacak eşyayı ve evden eve işleminin yapılacağı binayı inceleyerek işe başlıyor.