Skip links

Ofis Taşımacılığı

Hizmetlerimiz

Ofis Taşımacılığı

Güncel nakliye hizmetleri kategorisinde ofis taşıma nakliye hizmetinin önemi tartışılmaz. Özel yöntemlerle gerçekleşen ofis taşıma, ofis sahibinin mağdur olmadan taşınmasını sağlar. İş gücü ve iş günü kaybını önler ve taşınma ile ilgili bütün sorunları kısa sürede çözüme kavuşturur. Ekibimizin özel ofis taşıma hizmeti bu konuda ciddi anlamda çözüm oluşturuyor ve iş dünyasına ciddi anlamda katkı sağlıyor.

Ofis Nakliyat Ekspertiz

Ofis nakliye işlemlerinde de diğer nakliye işlemlerinde olduğu gibi ofis taşıma nakliye ekspertiz hizmeti önemlidir. Ofis taşımacılığında meydana gelebilecek olan problemler ekspertiz hizmetiyle ortaya çıkar. Ofisin bulunduğu binanın girişi, bahçenin girişi, plaza girişi gibi yerler incelenir. Asansörlü ofis taşıma hizmeti için bina çevresindeki bahçe ve boşluklar da incelenir. Kamyon ile asansörlü aracın sığabileceği boşluğun belirlenmesinin ardından taşınma işlemi için uygun bir tarih belirlenir. Pahalı ofis eşyalarını taşıma esnasında sigortalayabilirsiniz ve eşyanın güvenliğini maksimuma çıkarabilirsiniz. Ekip olarak paketleme, yükleme ve teslimat gibi bütün aşamalarda eşya güvenliğini ele alıyoruz.

Ofis Nakliyat Paketleme

Ofis paketleme işlemiyle işe başlıyoruz ve değerli elektronik eşyalarıyla başlıyoruz. Kullandığımız ofis taşıma nakliye paketleme eşyaları dayanıklı ve aynı zamanda dış etkenlere karşı darbe emici özelliklere sahiptir. Ayrıca kutu içindeki köpükler ve özel malzeme, en hassas eşyaları uzun süre koruyabilmektedir.

 

Taşıma işleminde ilk aşamada ağır eşyaları asansörlü araç ile indiriyoruz ve alt kısımda boşluk kalmayacak şekilde yerleştiriyoruz. Üst kısımlara ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştiriyor ve en üst kısma en hassas eşyanın kutusu yerleştiriliyor. Bu sektörde en çok karşılaşılan problem eşyaların taşıma esnasında zarar görmesidir. Özellikle amatör firmalar ciddi anlamda zarar meydana getiriyor. Bu sebeple taşınmak isteyenler profesyonel ve aynı zamanda güvenli ofis taşıma nakliye çözümü sunan şirketleri tercih ediyor.

Ofis Nakliyat Teslimat

Paketleme sonrasında eşyalar kamyonun yanında bulunan asansörlü araçla aşağı indiriliyor. Ağır eşyalarla işe başlayan ekibimiz, hafif eşyalarla eşya indirme işini bitiriyor. En üste en hassa eşyalar yerleştiriliyor. Şoförümüz eşyayı söz verdiği saatte yeni adrese indiriyor. İndirme işlemlerinde de eşyanın genel yapısı önemlidir ve asansörlü araç ile indirme işlemi yapılmaktadır.