Skip links

Akatlar Nakliyat Firmaları

Akatlar nakliyat firmaları arıyorsanız hoş geldiniz. Nakliyat alanında hizmet sunan firmalar işin ciddiyeti gereğini yerine getirerek işlemlerini kaliteli, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştiriyor. Nakliyat işlemleri ise özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Asansörlü nakliyat işlemleri asansörü olmayan, merdivenleri dar olup eşya taşınması mümkün olmayan, ağır eşyaların yer aldığı, kırılma riskinin çok olduğu alanlarda gerçekleşiyor. Asansörlü nakliyat işlemleri yüksek binalı katlarda adeta hayat kurtarıcı oluyor. Hızlı ve garantili taşımacılık sunan firmalar ambalajlı taşımacılığı da hayata getirmiş durumdadır. Sigortalı ve garantili taşımacılık hizmetleri de alanında uzman personellerce gerçekleşmektedir. Eşyaların zarar görmemesi, kaybolmaması, kırılmaması gibi durumlara önlem amaçlı olarak sigortalı nakliyat işlemleri gerçekleşmektedir.

Akatlar Nakliyat Firmaları

Kuruluşumuz, en iyi Akatlar nakliyat firmaları arasında yer alıyor. Ülkemizin metropol kenti İstanbul ilçelerinden Beşiktaş da ofislerin taşınması işlemlerinde nakliyat firmaları tercih edilmektedir. Profesyonel bakış açısı sunan firmalar iş yerlerinizin taşınmasında da yardımcınız oluyor. Fuar taşımacılığından beyaz eşya ve mobilya montajına dek pek çok alanda nakliyat firmaları yardımcımız oluyor. Akatlar mahallesinde taşınma işlemleri gerçekleşirken aynı zamanda beyaz eşyaların kurulumları da alanında uzman kişilerce tamamlanıyor. Mobilyalar zarar görmemesi için önemli kısımları koruma altına alınıyor. Nakliyat ekipleri taşınacak evlerin tüm işlemlerini gerçekleştiriyor. Mobilyalar profesyonel ustalar tarafından sökülerek montajlanıyor. İşin uzmanları tarafında beyaz eşyalar sökülerek yeni adreslerinize kurulumları gerçekleştiriliyor. Giderlerin tamamı, su ve elektrik tesisatları da çalışanlarca montajlanarak ek ücret talep edilmiyor. Ev taşıyacak müşterilere tek yapılması gerekense adresleri vermek oluyor. Sizler kahvelerinizi, çaylarınızı yudumlarken evinizin, iş yerinizin taşınması sorunsuz şekilde gerçekleşiyor.

Asansörlü Nakliyat Özellikleri

Eşyalarınız bina içlerinde taşıma yapılırken meydana gelen sorunların en alt düzeye indirilmesinde asansörlü nakliyat yardımcımız olmaktadır. Yükler insan gücü yerine makine gücüyle taşınmakta, hızlı nakliye işlemleri gerçekleşmektedir. Eşyalarınız kırılmadan, düzenli şekilde yeni yaşam alanlarınıza gönderilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesinden hiç şaşmayan firmalar en kaliteli hizmetleri ideal şekilde sunuyor. Şehir içi taşımacılık hizmetinde ve diğer alanlarda kullanılabilen nakliye kamyonları eşyalarınızın çokluğuna göre seçiliyor. Ev taşırken daha çok rahat etmeniz böylelikle sağlanmış oluyor. Büyük binalarda taşınma sorunları oldukça sık yaşanmaktadır. Asansörlü nakliyat asansörün kullanılmasına izin verilmeyen binalarda ve çok daha fazlasında yardımcınız olacaktır.

Leave a comment