Skip links

Etiler Nakliyat Firmaları

Etiler nakliyat firmaları arıyorsanız hoş geldiniz. Nakliye işlemleri her ne kadar zor olsa da metropol şehir İstanbul da nakliye işlemleri çok daha zor olmaktadır. İlçeler ve mahalleler arasında taşınmalar gerçekleşirken nakliyat firmaları kaliteli hizmetleri sorunsuz şekilde sunmaktadır. Uzun yıllardan beri hizmet veren nakliyat firmaları arasında yer alan Etiler nakliyat firmaları tecrübeli personelleriyle taşınmayı sorunsuz hale getiriyor. İşinde uzmanlaşan personellerle değerli müşterilere en iyi ve kaliteli hizmetleri sunmak için uzun senelerdir hizmetler sunuyor. Ev taşıma şirketinin gerçekleştirdiği taşıma işlemleri öncesinde gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz çalışması ile eşyalar önceden belirlenerek taşıma işleminin yükünün bir kısmı ortadan kalkar. Eşyaların yükleneceği araçların boyutları, taşınma esnasında çalışacak elemanların sayısı, ambalajlama işlemlerine gereken malzemelerin belirlenmesi gibi detaylar önce yapılan ekspertiz ziyaretiyle belli olur.

Etiler Nakliyat Firmaları

Eşya taşınacak mesafe, kat pozisyonu, eşyaların hacmi gibi durumlar etiler evden eve nakliyat yapılırken göz önüne alınan detaylar olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Hizmetler güvenilir ve hızlı olarak yerine getirilerek çalışmalar uzman şekilde, dikkatlice sunulmaya devam ediyor. Taşınma gününden birkaç gün öncesinde eve gelen ekspertiz firması yetkilileri aracın büyüklüğünü tespit ederek ambalajlama hakkında bilgi vermektedir. Karşılıklı olarak taraflar arasında anlaşmalar yapılması ardından çıkarları korumak amacıyla sözleşmeler yapılır. Sözleşmede eşyaların ve evin genel durumu incelenerek taşınma süreci planlanır. En iyi fiyatlarla en iyi hizmetler bu şekilde sunulmaktadır.

Etiler Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Nakliye ve ofis taşıma hizmetleri için öncelikle firmalara ekspertiz gönderilerek eşya miktarları, kaç araçla, kaç kişilik ekiplerle çalışılması gerektiği gibi durumlar tespit edilir. Bu duruma göre plan yapılması ardından ofislerin taşınma işlemleri başlatılır. İş yerinde bulunan eşyaların tamamı detaylı şekilde paketlenerek darbeler, düşmeler durumunda önlem alınmalıdır. Ofislerde yer alan evrakların mağduriyet yaşanmadan yeni adreslerine ulaşmaları sağlanır. Ofis taşıma hizmetleri olarak en sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunulur. Böylelikle mağduriyet yaşamadan taşıma işlemleri tamamlanmış oluyor. Nakliyat firmaları ofis taşınma işlemlerinde önceden paketleme aşamasında yardımcı olarak iş yükünü hafifletmeyi amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyeti en önemli etmen olup sorunsuz şekilde eşya taşınması ardından yeni müşterilerin gelebilmesi açısından da oldukça önemlidir.

Leave a comment