Skip links

Evden Eve Taşıma

Evden eve taşıma, nakliye alanında en çok talep içerisinde olunan konulardan bir tanesi. Taşınmak her ne kadar pratik ve kolay bir işlem gibi görünse de aslında meşakkatli bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Bu süreçte doğru nakliyat firması tercihi ise son derece önemli. Alanında uzman çalışmalar sunan nakliyat firmaları evlerinizdeki eşyaların doğru şekilde paketlenmesinden, taşıma araçlarına yerleştirilmesine, yeni yaşam alanlarınıza sağlam şekilde getirilmesine dek pek çok alanda yardımcınız oluyor. Evden eve taşımacılık işlemlerinin kısa sürede bitmesi müşterilerin en önemli kriterleri arasında olduğundan çalışan personellerin alanında uzman olması, hem hızlı hem de sağlam şekilde taşımayı gerçekleştirmesi de aranan özellikler arasında yer alıyor. Evden eve taşıma işlemlerinde müşterilerin talepleri doğrultusunda eşyaların paketlenmesi hatta yeni adreslerine gidene dek depolanması da mümkün olabiliyor.

Evden Eve Taşıma Sigortalı Nakliyat

Evden eve taşıma sürecinde eşyaların zarar görmesi ya da kaybolması müşterilerin en büyük korkusudur. Ülkemizin hemen her yerinde hizmet sunan ve şehirlerarası taşımacılık yapan firmalar sigortalı nakliyat işlemlerini garantili şekilde sunarak akıllarda soru işareti kalmamasını sağlıyor. İlk kez taşınan, zorlu taşınma gerçekleştiren müşterilere bu kolaylıklardan yararlanmak için uygun teklifler de firmalar tarafından sunuluyor. Örnek verecek olursak çok katlı binada oturan ve yeni taşınacağı daire de üst katlarda olan müşterilere asansörlü taşımacılık hizmeti sunularak eşyalarının zarar görmeden yeni alanlarına taşınması imkanı veriliyor. Ağır, zarar görmesi muhtemel olan piyano gibi ürünler asansörle kaçıncı katta olunursa olunsun alınarak yeni alanlara sorunsuz şekilde ulaştırılıyor. İlk defa taşınan, öncesinde sorunlu taşınma geçirmiş müşterilere doğru nakliyat işlemleri kısa sürede tanıtılıyor.

Ücretsiz Ekspertiz İmkanı

Evden eve taşımacılık denince akla ilk gelen “eşyalarım kamyona sığar mı?” düşüncesi bu bağlamda önemini yitirmekte ve eşya taşıma sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Eşyalarının sığmaması durumundan korkan kişiler nakliyat firmalarının ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanarak taşınma için gelecek kamyonun boyutu, ebatları, taşıma yapacak personelin sayısı hakkında karar verilme aşamasına katılabiliyor. Esasen taşınma her ne kadar kolay bir işlem gibi görünse de doğru ve düzenli ambalajlama yapılmadığında eşyalar zarar göreceğinden tam bir kabusa dönüşebiliyor. Sağlıklı bir taşımaysa kolay ve stressiz şekilde gerçekleşmektedir.

Leave a comment